Два хлопчики купили 6 олівців за однаковою ціною 1 заплатив 8грн а 2 16скільки олівців купив кожний


Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Лёша.
Краткая запись:
1й хлопчик - ? крдш., за 8гривен
2й хлопчик - ? крнш., за 16гривен
Решение:
1) 16+8=24(грн) - за 6 карандашей
2) 24:6=4(грн) - за 1 карандаш
3) 8:4=2(огур) - купил 1й хлопчик
4) 16:4=4(огур) - купил 2й хлопчик
Ответ: 1й хлопчик - 2крнш, 2й хлопчик - 4крнш

Извини не знаю украинский