Два хлопчики купили 6 олівців за однаковою ціною. Перший хлопчик заплатив за покупку 8 грн, а

другий 16 грн. Скількиолівців купив кожний хлопчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Миша.

Ответ:

2 и 4 карандаша соответственно

Пошаговое объяснение:

пусть цена карандаша Х

8/х + 16/х = 6

24/х=6

х=24/6

х=4 грн стоит один карандаш

первый хлопчик купил 8/4 = 2 карандаша

второй хлопчик купил 16/4 = 4 карандаша