Пожалуйста розв’яжіть задачу бистра 2 хлопчики купили 6 олівців за однаковою ціною 1-й хлопчик

заплатив за покупку 8 Грн а другий -16грн.Скільки олівців купив кожний хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Шпилька Христинка.

1) 8 + 16 = 24(грн)- уся покупка

2) 24 : 6 = 4(грн) - коштуэ один олівець

3) 8 : 4 = 2 (ол.)- 2 олівці купив 1 хлопчик

4) 16 : 4 = 4 (ол.) - 4 олівці купив 2 хлопчик

Відповідь: 2 олвці купив 1 хлопчик; 4 олівці купив 2 хлопчик

Отвечает Вавилов Алексей.

Пояснення:

1) 8+16=24 (грн) - уся покупка;

2) 24:6=4 (грн) - коштуэ 1 олiвець;

3) 8:4=2 (ол.) - купив 1-й хлопчик;

4) 16:4=4 (ол.) - купив 2-й хлопчик.

Відповідь: 1-й хлопчик купив 2 олiвця, а 2-й хлопчик 4 олiвця.