Знайди значення виразу 19,725:х+у:3,6 ,якщо х=2,5; у=8,82


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Катя.

Ответ:

10,34

Пошаговое объяснение:

підставляємо значення до виразу:

19,725:2,5+8,82:3,6=7,89+2,45=10,34

Отвечает Келімбердиев Темірлан.

Ответ:

19,725/х + у/3,6 = 19,725/2.5 + 8.82/3.6 ≈ 7.89 + 2.45 ≈ 10.34

Пошаговое объяснение: