Розв'язати рівняння: 4,7x-2=4, 5x+3 3*(5x-4)=15x+9 ДАЮ 30 БАЛІВ!


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Фигуркин Вова.

Відповідь:

  • 25
  • у задачі немає розв'язку

Покрокове пояснення:

  • 4,7x-2=4,5x+3

0,2х=5

х=25

  • 3(5x-4)=15x+9

15х-12=15х+9

0=21

немає розв'язку