власна швидкість човна 19.8 км/год . а швидкість проти течії річки 1.7 км год за який час човен

пропливе 39.82км проти течії річки даю 73 бала

Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.

Ответ:

2,2 год.

Пошаговое объяснение:

19,8-1.7=18,1 (км/год) швидкість човна проти течії

39,82:18,1=2,2 (год)