Сума довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда дорівнює 212 см. Знайди ширину паралелепіпеда,

якщо-його висота і довжина відповідно дорiвнюють 20 см і 18 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

1) 2(20 + 18 + х) + 4х = 212/
2) 76 + 6х = 212
3) 6х = 136
4) х = 22.67
Відповідь: ширина паралелепіпеда дорівнює 22.67 см (заокруглено до сотих).