Спрости вираз і знайди його значення 1) 0,2а * 50, якщо а = 1,75; 2,859; 2) 0,25х * 0,4y, якщо х

= 1,8; y = 2,5

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Милена.

Ответ:

1.0,2a * 50 = 10a

Якщо а = 1,75, то 10a = 10 * 1,75 = 17,5

Якщо а = 2,859, то 10a = 10 * 2,859 = 28,59

Отже, значення виразу буде 17,5, якщо а = 1,75 і 28,59, якщо а = 2,859.

2.0,25х * 0,4y = 0,1xy

Якщо х = 1,8 і y = 2,5, то

0,1xy = 0,1 * 1,8 * 2,5 = 0,45

Отже, значення виразу буде 0,45, якщо х = 1,8 і y = 2,5.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Муталапов Ильмир.
1.0.2a * 50 = 10a
Якщо а = 1,75, то 10а = 10 * 1,75 = 17,5
Якщо а = 2,859, то 10а = 10 * 2,859 = 28,59
Отже, значення виразу буде 17,5, якщо а =
1,75 і 28,59, якщо а = 2,859.
2.0,25x * 0,4y = 0,1xy
Якщо x = 1,8 i y = 2,5, TO
O, 1xy = 0,1 * 1,8 * 2,5 = 0,45
Отже, значення виразу буде 0,45, якщо х =
1,8 і y = 2,5.