5 Першого дня на склад завезли 7,835т овочів, що на 2,165 т менше ніж другого. Скільки тонн овочів

завезли на склад за два днi? помогите пж пж пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Koksharov-Kim Igor.

Ответ:

17,835 т

Пошаговое объяснение:

1) 7,835 + 2,165 = 10 (т) - овощей завезли во 2 день

2) 7,835 + 10 = 17,835 (т) - овощей завезли за два дня

Отвечает Скудина Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Другого дня на склад завезли 7,835 т + 2,165 т = 10 т овочів.

Отже, за два дні на склад завезли 7,835 т + 10 т = 17,835 т овочів.

Відповідь: 17,835 т овочів.