Два потяги, відстань між якими 70 км, вийшли назустріч один одному. Швидкість одного потяга — 56

км/год, другого — 45 км/год. Яка відстань буде між потягами через 0,4 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Відповідь:

29,6 (км)

Покрокове пояснення:

1) Якщо ці потяги йдуть назустріч один одному, то вони зближуються зі швидкістю 56 + 45 = 101 (км/год)

2) 101 * 0,4 = 40,4 (км) - пройдуть два потяги за 0,4 години

3) 70 - 40,4 = 29,6 (км)