3. Яким буде значення виразу a - b + 374, якщо а = 660, - b = 329? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Танковская Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Замінюємо значення a і b в заданому виразі:

a - b + 374 = 660 - (-329) + 374

Знак мінус перед b означає, що ми віднімаємо b, а не додаємо його. Тому ми можемо переписати це як:

a - b + 374 = 660 + 329 + 374

Тепер можна складати числа:

a - b + 374 = 1363

Отже, значення виразу a - b + 374 дорівнює 1363.