ОЧЕНЬ СРОЧНО, ДАМ 100 БАЛЛОВ При яких значеннях X значення виразу |7,8-0,4x| у 5 разів менше ніж

20

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Кристина.

Маємо рівність:

|7,8-0,4x| = 20/5

Спочатку виконаємо ділення 20 на 5, отримаємо 4.

|7,8-0,4x| = 4

Це означає, що вираз 7,8-0,4x дорівнює 4 або -4 (бо абсолютне значення завжди додатне):

7,8-0,4x = 4 або 7,8-0,4x = -4

Розв'язавши перше рівняння, отримаємо:

-0,4x = 4-7,8

-0,4x = -3,8

x = 9,5

Розв'язавши друге рівняння, отримаємо:

-0,4x = -4-7,8

-0,4x = -11,8

x = 29,5

Отже, значення виразу |7,8-0,4x| буде 5 разів менше за 20, коли:

x = 9,5 або x = 29,5.

Отвечает Сокол Кирилл.

Решение на прикреплённой фотографии