Другий кут трикутника більше за перший у три рази, а третій кут на 80° більше за перший. Знайди

кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Арина.

Відповідь:

перший кут=20 градусів

другий кут=60 градусів

третій кут=100градусів

Покрокове пояснення:

Нехай перший кут трикутника-х,тоді другий кут трикутника-3х,тоді третій кут трикутника=80+х.Маємо рівняння:

х+3х+(80+х)=180

х+3х+80+х=180

5х+80=180

5х=180-80

5х=100

х=20-перший кут.

Тоді другий кут трикутника=3х=20*3=60 градусів.

Тоді третій кут трикутника=890+х=20+80=100градусів.Отже:

перший кут=20 градусів

другий кут=60 градусів

третій кут=100градусів