Довжина прямокутника 147,2 см і вона у 8 разів більше ширини. Знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Відповідь:

Площа прямокутника з довжиною 147,2 см і шириною у 8 разів меншою дорівнює 2706.88 см².

Покрокове пояснення:

Якщо довжина прямокутника у 8 разів більше ширини, то ширина дорівнює 147.2 / 8 = 18.4 см. Площа прямокутника обчислюється як добуток його довжини на ширину: S = 147.2 * 18.4 = 2706.88 см².