при якому значенні х значення виразу 113, 795x + 18, 9613x - 91, 5061x + 6, 7542 + 3, 2458 дорівнює

10?

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Лера.

Пошаговое объяснение:

113,795х + 18,9613х - 91,5061х + 6,7542 + 3,2458 = 10

41,2502х + 10 = 10

41,2502х = 10 - 10

41,2502х = 0

х = 0 : 41,2502

х = 0

При х = 0