Загадкові дроби Завдання 1. Фермери вирішили вирощувати капусту. Восени вони зібрали врожай, і за

перший день продали 120 кг капусти. Відомо, що це лише усієї капусти, 5 12 яку виростили хлопці. Скільки капусти залишилося продати друзям?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Юлиана.

Ответ:

50 кг

Пошаговое объяснение:

Спочатку ділимо 120 на 12 получаемо 10 кг це 1 із 12 частин урожаю потім множимо на 5 отримуемо 50

Отвечает Кошечкина Рина.

Ответ:

335кг

Пошаговое объяснение:

1) 120:12*5=455(кг)-всього зібрали восени

2) 455-120=335 (кг)- залишилось зібрати