3 двох причалів одночасно назустріч один одному вирушили два катери. Швидкість першого катера 26

км/год, що становить 13/16 швидкості другого. Через скільки годин вони зустрінуться, якщо відстань між причалами 174 км ? Дам все свои баллы помогитеее пжж

Ответы на вопрос

Отвечает Горбатов Анатолий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

26 : 13/16 = 26 * 16/13 = 21 : 13 * 16 = 32 км/ год швидкість другого катера

26 + 32 = 58 км/год швидкість зближення

174 : 58 = 3 год через стільки годин вони зустрінуться

Отвечает Насырова Камилла.

Ответ:

через 3 часа

Пошаговое объяснение:

1) 26 : 13/16 = 26 * 16/13 = 2 * 16/1 = 32/1 = 32 (км/ч) - скорость 2 катера

2) 26 + 32 = 58 (км/ч) - скорость сближения двух катеров

3) 174 : 58 = 3 (часа) - время через которое катера встретятся