2) -0,1.(-1)-(-12). 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Розв'язуємо починаючи з дужок:

-0,1.(-1) = 0,1

(-12).3 = -36

Отже,

-0,1.(-1)-(-12).3 = 0,1 - (-36) = 0,1 + 36 = 36,1