-54+82+(-17)+(-38)+21 зробіть по діям очень срочно!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Милана.

Для виконання даного завдання необхідно додати всі числа, виконавши операції зі знаками:

-54 + 82 + (-17) + (-38) + 21 =

= (82 - 54 + 21) + (-17) + (-38) =

= 49 - 17 - 38 =

= -6

Отже, отримуємо, що сума чисел -54, 82, -17, -38 та 21 дорівнює -6.