Знайди корінь рівняння Х/18=2 цілих1/8


Ответы на вопрос

Отвечает Cotaru Ion.

 \frac{x}{18}  = 2 \frac{1}{8}  \\  \frac{x}{18}  =  \frac{17}{8}  \\ x =  \frac{18 \times 17}{8}  \\ x =  \frac{9 \times 17}{4}  \\ x =  \frac{153}{4}  \\x = 38 \frac{1}{4}  \\  x = 38.25