Розв'яжи задачу разом з роботом «Агент П». 3 Швидкість моторного човна за течією ріки 152 км/год, а

проти те- 3 11- км/год. Знайди: а) швидкість течії ріки; б) власну швидкість 4 моторного човна; в) шлях моторного човна за 2 год озером. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Данильченко Надежда.

Ответ:

а)141 км/год

б)130 км/год

в)304 (за течією)

22 (проти течії)

Пошаговое объяснение:

а)152-11=141 (км/год)

б)141-11=130 (км/год)

в)152*2=304 (за течією)

11*2=22 (проти течії)