Першого дня Оленка прочитала 30 сторінок,що становить 5/ дріб 12 усіх сторінок. Скільки сторінок

залишилось прочитати ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За перший день Оленка прочитала 30 сторінок, що складає 5/12 всіх сторінок. З цього можна скласти рівняння:

30 = (5/12) * x,

де x - загальна кількість сторінок в книзі, яку читає Оленка. Щоб знайти загальну кількість сторінок, потрібно розв'язати це рівняння щодо x:

x = 30 * (12/5) = 72.

Отже, загальна кількість сторінок в книзі дорівнює 72. Якщо Оленка прочитала 30 сторінок за перший день, то залишилося прочитати 72 - 30 = 42 сторінки. Відповідь: 42 сторінки.