Даю 50 балів! Знаменник дробу на 8 більше за чисельник. Якщо до чисельника додати 1, а від

знаменника відняти 1, то вийде дріб, який дорівнює 0,4. Чому дорівнює знаменник даного дробу?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Катя.

Ответ:

11

Пошаговое объяснение:

Числитель = х

Знаменатель = х + 8

Добавим к числителю 1 = х + 1

Отнимем от знаменателя 1 = х + 8 - 1 = х + 7

Получаем дробь = (х + 1)/(х + 7)

(х + 1)/(х + 7) = 0,4

х + 1 = 0,4 * (х + 7)

х + 1 = 0,4х + 2,8

х - 0,4х = 2,8 - 1

0,6х = 1,8

х = 1,8 : 0,6

х = 3

Числитель = (х) = 3

Знаменатель = (х + 8) = 3 + 8 = 11

Изначальная дробь = 3/11