735. За зміну робітник має виготовити за нормою 63 деталі. Але Іван Працелюб виконує 9/7 норми.

Скільки деталей виготовляе за зміну Іван Працелюб? На скільки деталей більше за норму він виготовляє за змiну?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фарбер Эльза.

Ответ:

1)63/7*9=81(д.)-виготовляє Іван Працелюб за зміну.

2)81-63=18(д.)

Відповідь:81 деталю виготовляє за зміну Іван Працелюб.На 18 деталей більше за норму він виготовляє за зміну.

Пошаговое объяснение:

вроді так, відповідь не точна.