4. . У лотереї розігрується 5 автомобілів, 12 мотоциклів, 25 телевізорів. Усього випущено 4000

лотерейних білетів. Яка ймовірність, купивши один білет: 1) виграти мотоцикл; 2) виграти який-небудь приз; 3) не виграти жодного призу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Илья.

Ответ:

1)0.3%

2)1.05%

3)98.95%

Пошаговое объяснение:

1) 12/4000=0.003=0.3%

2)5+12+25=42

42/4000=0.0105=1.05%

3)4000-42=3958

3958/4000=0.9895=98.95%

(не очень хорошо знаю украинский, так что мог не правильно понять)