Доведіть тотожність способом перетворення її правої частини: 1) 2–x= 1+(0,5x–3)–(1,5x–4)2) 1,5а

+4=6(1/3а+1)–0,5(а+4)доведіть тотожність способом перетворення обох її частин:1) 6(0,5х–1,5)–4,5у+8=3(х–15у)–1доведіть тотожність способом утворення різниці лівої та правої частин:1) 15а–(а+3)+2а–1=4(4а–1) 2) 3а+2(5b–a)=3b+8a+7(b–a)​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепова Снежана.

Ответ:

531 + y) { \times .5 \div  {56 < .}^{2}  \times \frac{ \\  \\ 02338 \times  <  |023 {6 >  \leqslant  >  \times \frac{?}{?} }^{?}  \times \frac{?}{?} | }{?} }^{?}