Знайдіть область визначення функції f(x)= 10/√-х-1.f(x)= 1/x²-5x.f(x)= √1-x/x-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевелёва Алёна.

Ответ:

1) f^ (x) = - 2/(x ^ 3) - 5

2) f^(x) = - 2/(x ^ 3) - 5

3) f^ (x) = 0

Пошаговое объяснение:

надеюсь, что понятно