Знайдіть найбільший спільний дiльник чисел: a) 12 i 27; 6) 81 i 108. хелп будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бакальінський Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 12=2*2*3

   27=3*3*3

НСД(12;27) =3

б) 81=3*3*3*3

   108=2*2*3*3*3

НСД(81;108) = 3*3*3=27