4.Мама спекла 32 тістечка. Ольга з’їла 16 усіх тістечок, а її сестра Ірина –25% усіх тістечок.

Скільки тістечок з'їли дівчатка разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Юрганов Артём.

Ответ:24т.

Объяснение:

1)32-25%=24т.

2)32-16=16т.

3)32-24=8т.

4)16+8=24т.

Відповідь: 24 тістечка з'їли дівчатка разом.