Завдання 26 Маляр Іван Іванович може відремонтувати кабінет математики за 720 год, а маляр Петро

Петрович за 80 год. За скільки годин, - працюючи разом вони відремонтують цей кабінет?С Подробным ОБЪЯСНЕНИЕМ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Соня.

Ответ: 72ч

Пошаговое объяснение:

За один час оба работника выполнят работу:

1/720+1/80=10/720=1/72

Значит всю работу маляры выполнят за:

1/(1/72)=72ч