1. Батько на 26 років доросліший сина, а через 4 роки буде доросліший сина в 3 рази. Скільки

років кожному? Відповідь: 35 і 9 років ПОТРІБНЕ РОЗВ'ЯЗАННЯ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.

Нехай сину зараз х років, а батьку х+26 років,  через чотири  роки  батькові буде х+30 років а сину х+4 років

складемо рівняння

х+30 =3(х+4)

х+30 =3х+12

3х-х=30-12

2х=18

х=9 (років)- зараз сину

9+26=35(років)- зараз батьку

Відповідь:  батьку зараз 35 років, сину зараз 9 років