1. 1літер води коштує 1.75 =12.257л невідомо розв.яжіть рівняння з об.ясненням 2. 1л коштує 2
грн7 літрів- невідомо 3.1кг коштує 2.50 =7.53кг невідомонапишіть де ви взяли ці числа терміновоОтветы на вопрос
ОТВЕТ : 14 гривень.
Пошаговое объяснение:
Якщо 1 літр коштує 2 гривні, тоді 7 літрів — 7 × 2 = 14
Для розв'язання цих задач потрібно використати пропорцію.
1. Перша задача: 1 літр води коштує 1.75 грн. Треба знайти вартість 12.257 літрів води. Позначимо невідому вартість як х. Запишемо пропорцію: 1 л / 1.75 грн = 12.257 л / х грн (1 / 1.75) = (12.257 / х) 1.75 * 12.257 = 1 * х 21.44875 = х Таким чином, вартість 12.257 літрів води становить 21.44875 грн.
2. Друга задача: 1 літр коштує 2 грн. Треба знайти вартість 7 літрів. Позначимо невідому вартість як х. Запишемо пропорцію: 1 л / 2 грн = 7 л / х грн (1 / 2) = (7 / х) 2 * 7 = 1 * х 14 = х Таким чином, вартість 7 літрів становить 14 грн.
3. Третя задача: 1 кг коштує 2.50 грн. Треба знайти вартість 7.53 кг. Позначимо невідому вартість як х. Запишемо пропорцію: 1 кг / 2.50 грн = 7.53 кг / х грн (1 / 2.50) = (7.53 / х) 2.50 * 7.53 = 1 * х 18.825 = х Таким чином, вартість 7.53 кг становить 18.825 грн.
Ці числа взяті з умови задачі і використані для розв'язання пропорцій.
Похожие вопросы
Топ вопросов за вчера в категории Математика
Последние заданные вопросы в категории Математика
-
Математика
-
Литература
-
Алгебра
-
Русский язык
-
Геометрия
-
Английский язык
-
Химия
-
Физика
-
Биология
-
Другие предметы
-
История
-
Обществознание
-
Окружающий мир
-
География
-
Українська мова
-
Информатика
-
Українська література
-
Қазақ тiлi
-
Экономика
-
Музыка
-
Право
-
Беларуская мова
-
Французский язык
-
Немецкий язык
-
МХК
-
ОБЖ
-
Психология
-
Физкультура и спорт
-
Астрономия
-
Кыргыз тили
-
Оʻzbek tili
