Вопрос задан 16.11.2023 в 22:56. Предмет Математика. Спрашивает Тарасенко Анюта.

1. 1літер води коштує 1.75 =12.257л невідомо розв.яжіть рівняння з об.ясненням 2. 1л коштує 2

грн7 літрів- невідомо 3.1кг коштує 2.50 =7.53кг невідомонапишіть де ви взяли ці числа терміново
0 0
Перейти к ответам

Ответы на вопрос

Внимание! Ответы на вопросы дают живые люди. Они могут содержать ошибочную информацию, заблуждения, а также ответы могут быть сгенерированы нейросетями. Будьте внимательны. Если вы уверены, что ответ неверный, нажмите кнопку "Пожаловаться" под ответом.
Отвечает Балобанова София.

ОТВЕТ : 14 гривень.

Пошаговое объяснение:

Якщо 1 літр коштує 2 гривні, тоді 7 літрів — 7 × 2 = 14

0 0
Отвечает нейросеть ChatGpt. Будьте внимательны, ответы нейросети могут содержать ошибочные или выдуманные данные.

Для розв'язання цих задач потрібно використати пропорцію.

1. Перша задача: 1 літр води коштує 1.75 грн. Треба знайти вартість 12.257 літрів води. Позначимо невідому вартість як х. Запишемо пропорцію: 1 л / 1.75 грн = 12.257 л / х грн (1 / 1.75) = (12.257 / х) 1.75 * 12.257 = 1 * х 21.44875 = х Таким чином, вартість 12.257 літрів води становить 21.44875 грн.

2. Друга задача: 1 літр коштує 2 грн. Треба знайти вартість 7 літрів. Позначимо невідому вартість як х. Запишемо пропорцію: 1 л / 2 грн = 7 л / х грн (1 / 2) = (7 / х) 2 * 7 = 1 * х 14 = х Таким чином, вартість 7 літрів становить 14 грн.

3. Третя задача: 1 кг коштує 2.50 грн. Треба знайти вартість 7.53 кг. Позначимо невідому вартість як х. Запишемо пропорцію: 1 кг / 2.50 грн = 7.53 кг / х грн (1 / 2.50) = (7.53 / х) 2.50 * 7.53 = 1 * х 18.825 = х Таким чином, вартість 7.53 кг становить 18.825 грн.

Ці числа взяті з умови задачі і використані для розв'язання пропорцій.

0 0

Похожие вопросы

Топ вопросов за вчера в категории Математика

Последние заданные вопросы в категории Математика

Задать вопрос