Лялька в українському вбранні коштує 500 грн під час акції її ціну зменшили на 1/10. Родина

придбала2 акційнмх лялок. Яку суму в гривнях з економили родина

Ответы на вопрос

Отвечает Авербах Дима.

Ответ:

100грн

Пошаговое объяснение:

1) 500 × 0,1 = 50

500-50=450грн - ціна ляльки під час акції

2) 450×2=900грн - ціна двох ляльок, придбаних під час акції

3) 500×2=1000грн - ціна двох ляльок без акції

3) 1000-900=100грн - зееономила родина