Іграшкова машинка з радіокеруванням коштує 450 грн. Під час ак- ції її ціну зменшили на 1/9

Родина придбала для дітей 2 акційні ма- шинки. Яку суму в гривнях зекономила родина?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Денис.

Ответ:

1) 450:9×1= 50 (грн) - знижка для однієї іграшки.

2) 50×2= 100 (грн) - таку суму зекономила родина.

Відповідь: 100 грн.