Срочно помогите решить (с объяснением) У двох кусках було 208,6 м сукна. У другому куску було на

19,6 м більше , ніж у першому. Скільки метрів сукна в кожному куску?

Ответы на вопрос

Отвечает Абубакиров Данияр.

Ответ:

В першому - 94,5 м, а в другому - 114,1 м

Пошаговое объяснение:

Нехай в першому шматку було х метрів сукна. Тоді в другому було х +  + 19,6 м сукна. Складемо рівняння:

x + x + 19,6 = 208,6

2x = 208,6 - 19,6

2x = 189

x = 94,5 - метрів в першому куску

Тоді, 94,5 + 19,6 = 114,1 м