У геометричній прогресії (bn) b9=3, b10=1/3. Знайдіть знаменник g цієї прогресії. ЗНО 2022


Ответы на вопрос

Отвечает Панина Ангелина.

Ответ:

g = 1/9

Пошаговое объяснение:

g =  \frac{b10}{b9}  =  \frac{ \frac{1}{3} }{3}  =  \frac{1}{3}  \div 3 =  \frac{1}{3}  \div  \frac{3}{1}  =  \frac{1}{3}  \times  \frac{1}{3}  =  \frac{1}{9}