довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 см. його ширина становить 40 % довжини і 4 3

ширини. обчисліть об’єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Сергей.

60*40:100=24 (см) - висота;

24:3*4=32 (см) - ширина

60*32*24=46080 (см³) - об'єм