Руда містить 4 % міді. Скільки потрібно взяти руди, щоб отримати 1 т 250 кг міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Илья.

Відповідь:

31 т 250 кг

Покрокове пояснення:

1%=1250/4=312.5

312.5*100=31250 кг