у трьох ящиках лежало 342 інструменти причому у другому ящику було у 5 разів більше ніж в першому А

в третьому було на 48 більше ніж у першому скільки інструментів лежало у кожному ящику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хестанова Лиза.

Ответ:

Нехай в першому ящику x інструментів тоді

у другому 5x, а в третьому 48+x

скл.рівняння

x+5x+x+48=342

7x=294

x=42-у першому ящику

тоді у другому 42*5=210кг

у третьому 42+48=90