- Познач периметр рівностороннього трикутника зі стороною 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.
Т.к.треугольник равносторонний, следовательно: а=в=с=7см
Р=а+в+с=7+7+7=21см или 7×3=21см
Ответ:Р=21см

Отвечает Golub Julia.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо трикутник односторонній це означае що усі сторони одної довжини. Тобто треба 7*3=21. Перимертр трикутника = 21.