У білки в дуплі 9 горіхів, грибів – в 2 рази більше, ніж горіхів, а шишок – на 10 менше, ніж

грибів. Скільки шишок в дуплі у білки?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбка Ирина.

Ответ:

внизу

Пошаговое объяснение:

1) 9×2=18 грибов.

2) 18-10=8 шишек.

Ответ: 8 шишек.

Отвечает Румянцева Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 * 2 = 18 грибів

18 - 10 = 8 шишок у дуплі