Від однієї пристані одночасно в протилежних напрямках рушили два човни. Швидкість першого човна- 12

км/год, а другого - 16 км/год. Яка відстань буде між човнами через 4 год ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Елизавета.
Відповідь:
1) 12×4=48 км
2) 16×4=64 км
3) 48+64=112 км
Відповідь: відстань між човнами буде 112 км
Покрокове пояснення: