Одна сторона трикутника дорівнює 38 мм, друга - на 2 мм більша, а третя - в 2 рази менше, ніж

друга. Знайди периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Липко Настя.

Відповідь:

1)2 сторона 38+2=40(мм)

2)3 сторона 40-2=38(мм)

3)P=38+38+40=116(мм)

Покрокове пояснення: