Товар в магазині коштував 1250гр. Спочатку ціна впала на 40%, а потім зросла на 15%. Знайти кінцеву

ціну товару.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шичанин Денис.

Відповідь:

862,5

Покрокове пояснення:

1250 грн. = 100%

(1250 - 40%) + 15% = (1250 - 500) + 112.5= 862,5

Визначення процентів:

(<тут процент, наприклад 10> * 1250) / 100 = 125

Отвечает Аветисян Яна.

Ответ:

862,5грн

Пошаговое объяснение:

при першій зміні ціна стала дорівнювати 60% від 1250грн=>

складаємо | пропорцію :

1250-100%

х-60%

х=(1250×60):100=750грн

при другій зміні ціна стала дорівнювати 115% від 750грн

складаємо || пропорцію:

750-100%

у-115%

у=(750×115):100=862,5грн