Спрости вираз та обчисли його значення 4х+2х-3х+9 , при х=142. У відповідь запиши отримане число.


Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Маша.

Ответ:

435

Пошаговое объяснение:

4x+2x-3x+9, якщо x = 142

4x+2x-3x+9 = 3x+9

3x+9 = 3×142+9 = 435