Ширина прямокутника дорівнює 25 см що становить 80 його довжини . знайти площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Свержевская Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80%=0,8

25 : 0,8 = 31,25 см довжина

Площа прямокутника доріфвнює:

S = a * b = 31,25 * 25 = 781,25 см²

Отвечает Лукоянов Колян.

Пошаговое объяснение:

1) 25 : 0,8 = 31,25 (см) - длина

2) 25 * 31,25 = 781,25 (см²) - площадь