1) Виконайте дії: 4,3(-7) - 9,6:(9,2 - 10,8) 2) Розв'яжіть рівняння: а) 9х - 7 =6х + 14 б) 8(5 -

3х) = 6(2 - 4х) + 7 в) 0,6 - 1,6(х -4) = 3(7 - 0,4х) 3) Розв'яжіть задачу: Пасажирський поїзд за 4 години пройшов таку саму відстань, як і товарний за 6 годин. Знайдіть швидкість пасажирського поїзда, якщо відомо, що вона на 25км/год більша за швидкість товарного. очень срочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№1

4,3(-7) - 9,6:(9,2 - 10,8) = - 24,1

1) 4,3 *(-7) = - 30,1

2) 9,2 - 10,8 = -1,6

3) - 9,6 :(-1,6) = 6

4) - 30,1 + 6 = - 24,1

№2

а)

9х - 7 =6х + 14

9х - 6х = 14 + 7

3х = 21

х= 21 : 3

х= 7

б)

8(5 - 3х) = 6(2 - 4х) + 7

40 - 24х = 12 - 24х + 7

-24х + 24х = -40+5

0  ≠ - 35

уравнение не имеет решения

в) 0,6 - 1,6(х -4) = 3(7 - 0,4х)

0,6 - 1,6х + 6,4 = 21 - 1,2х

-1,6х + 1,2х = 21 -7

- 0,4х = 14

х= 14 : ( - 0,4)

х=-35

№3

Нехай   швидкість товарного поїзда - х км/год, тоді швидкість пасажирського поїзда х + 25 км/год. Товарний за 6 годин проїхав 6х км , а пасажирський поїзд за 4 години 4(х + 25) км. Складемо рівняння:

6х = 4(х + 25)

6х= 4х + 100

6х - 4х = 100

2х = 100

х = 100 : 2

х= 50 км/год швидкість товарного поїзда

х + 25 = 50 + 25  = 75 км/год швидкість пасажирського поїзда