Сума довжин усіх ребер куба дорівнює 72 см. Знайдіть а) площу поверхні куба б) об'єм куба


Ответы на вопрос

Отвечает Тиломуродов Сухроб.

Ответ:

площадь-5184²,обьём куба- 373248³

Пошаговое объяснение:

a=72

S=?

V=?

S=72×72=5184²(см)

V=72×72×72=373248³(см)