У 1 бригаді було в 4 рази більше робітників ніж у 2 після того як з 1 бригади 6 робітників перейшли

у 2 то в 1 стало робітників в 3 рази більше ніж у 2 скільки робітників було в кожній бригаді спочатку Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Эминова Эмма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другій бригаді- х робітників, тоді в першій - 4х робітників, після того як з першої бригади 6 робітників перейшли у другу в ній стало 4х - 6 робітників, а в другій х + 6 робітників. Складемо рівняння:

3(х + 6) = 4х - 6

3х + 18 = 4х - 6

3х - 4х = - 6 - 18

-х = - 24

х = 24 робітника у другій бригаді

4х = 4 * 24 = 96 робітників у першій бригаді

Отвечает Ивашкевіч Арцем.

Пошаговое объяснение:

1 бригада = 4х рабочих было сначала

2 бригада = х рабочих было сначала

4х - 6 = 3(х + 6)

4х - 6 = 3х + 18

4х - 3х = 18 + 6

х = 24

1 бригада = (4х) = 4 * 24 = 96 рабочих было сначала

2 бригада = (х) = 24 рабочих было сначала

Проверка:

96 - 6 = 90 (рабочих) - стало в 1 бригаде

24 + 6 = 30 (рабочих) - стало во 2 бригаде

90 : 30 = 3 (раза) - стало больше в 1 бригаде