На яке число треба помножити обидві частини першого рівняння системи (3x+2y=18, (6x-4y=2, щоб у

рівняннях коефіцієнти при змінній х стали протилежними?​

Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Алина.

Ответ:

на -2

Пошаговое объяснение:

3x+2y=18,

6x-4y=2

обе части надо умножить на минус два у первого уравнения

-6x-4y=-36,

6x-4y=2